Virtuální adopce

Rádi byste měli doma nějaké zvířátko, ale z nejrůznějších důvodů si jej nemůžete pořídit? A přesto chcete některému opuštěnému tvorečkovi pomoci? U nás je možné si Vámi zvolené zvířátko virtuálně adoptovat.

Co to je virtuální adopce?


Jedná se o adopci na dálku, do které jsou zařazována hůře umístitelná zvířátka, která, ať už ze zdravotních důvodů, z důvodu vysokého věku nebo problémového chování, mají šanci na klasickou adopci sníženou. Pejsci, kteří jsou zařazeni do virtuální adopce ale mohou jít i do adopce normální. Díky virtuální adopci jim můžeme dopřát lepší krmivo a hlavně odbornou veterinární péči.

 

Vámi vybranému zvířátku můžete pomoci pravidelným finančním příspěvkem na jeho veterinární ošetření, můžete mu zaslat krmení, hračky nebo pelíšek určený přímo pro to konkrétní zvířátko.


Samozřejmě máte právo být informováni o stavu virtuálně adoptovaného zvířátka a pokud budete mít zájem, také jej můžete navštěvovat.

 

V případě dotazů nebo zájmu o virtuální adopci nás prosím kontaktujte na telefonu: 602 952 692.
Moc Vám děkujeme za pomoc zvířátkům, která neměla štěstí...

 

Pejsci pro virtuální adopci:

Virtuální adopce!!! Bojar je NO, je mu 8 let a celý svůj život strávil v útulku jako jeho hlídač. Je zde doma, a proto jsem ho zařadila pouze do virtuální adopce.

bojar 0003

 MOC DĚKUJEME ZA VIRTUÁLNÍ ADOPCI:    

Dolejšovi ze Slaného a Kladna

 

Virtuální adopce!!! Rézi je necelé 2 roky stará fenka křížence. Má bohužel nedostatečnou funkci slinivky, a proto je nutné dodávat enzymy, které stojí cca 1300,-Kč na měsíc a navíc musí jíst speciální granule. Proto je zařazena pouze do virtuální adopce.

utulek 0036  

 

 

ico-nabidka-1 ico-nabidka-2 ico-nabidka-3
Naše číslo účtu:
 
158914398/0600
 
Máme nový transparentní účet. Finanční dary, za které moc děkujeme, nám můžete zasílat na toto rozklikávací číslo účtu:
 

Novinky

Proběhl 2. ročník akce Běhejme a pomáhejme útulkům

Běhu pro náš psí útulek se v za krásně slunečného počasí v neděli 13. května zúčastnilo 320 běžců. Před rozběhnutím proběhla krátká rozcvička, lidé si mohli v zámeckém pa

Od 1. února 2017 nová provozní doba

Od 1. února 2017 máme mírně pozměněnou pracovní dobu. Těšíme se na Vaši návštěvu, můžete přijít venčit pejsky nebo je přijít pomazlit. 

Rok od příchodu Tesy a jejího porodu

Ve čtvrtek 5. května 2016 to byl rok, co se Tesa objevila v Ciboušově a ten den přivedla na svět úžasné prcky, kteří tedy dnes mají narozeniny. Máme Tesa vzkazuje: "Přeji krásné naroze

Od 15.9.2015 nová provozní doba

Od 15.9.2015 budeme mít v útulku novou otevírací dobu pro veřejnost. Prodlouží se tak ve dnech, kdy chodí nejvíce venčitelů a návštěvníků. Naopak původně otevřené úterý bude vyu

3.- 6.11.2014 Zavřeno

3. - 6.11.2014 je útulek z technických důvodů zavřen....

utulek-fb
Annonce
 
 
pes v nouzi
 
 
 
mot